UITSLAG 2012

ELITE: SVEN NYS ONGENAAKTBAAR OP DE CAUBERG.

  Renner Land Ploeg Tijd
1 Nys, Sven BEL Landbouwkrediet 1:03:14
2 Vantournhout, Klaas BEL Sunweb Revor 0:45
3 Albert, Niels BEL BKCP – Powerplus 0:57
4 Pauwels, Kevin BEL Sunweb Revor 1:07
5 Peeters, Rob BEL Telenet Fidea Cycling Team 1:13
6 van Amerongen, Thijs NED AA Drink Cycling Team 1:20
7 Meeusen, Tom BEL Telenet Fidea Cycling Team 1:34
8 de Knegt, Gerben NED Rabobank Giant Offroad Team 1:46
9 Aernouts, Bart BEL 2:48
10 van Compernolle, Kenneth BEL Style & Concept Cycling Team 3:06
11 Walsleben, Philippe DUI BKCP-Powerplus 4:08
12 Aernouts, Jim BEL Sunweb Revor 4:19
13 Adams, Joeri BEL Telenet Fidea Cycling Team 4:41
14 Gil, Mariusz POL Bacobo Revor 5:05
15 de Cleyn, Dave BEL CX Belgie 5:07
16 Al, Thijs NED AA Drink Cycling Team 5:11
17 Boom, Lars NED Rabobank Giant Offroad Team  
18 Vandenbosch, Tom BEL AA Drink Cycling Team 6:11
19 Berden, Ben BEL CX Belgie 6:33
20 Denuwlaere, Jan BEL Style & Concept Cycling Team op 1 ronde
21 Baestaens, Vincent BEL Landbouwkrediet  
22 Huys, Stijn BEL Orange Babies  
23 Wubben, Niels NED Rabobank Giant Offroad Team  
24 Mourey, Francis FRA FDJ Big Mat  
25 de Kort, Tom BEL AVB Cycling Team op 2 ronden
26 Cant, Kevin BEL v. Goethem Prorace Cycling Team  
27 van IJzendoorn, Eddie NED Orange Babies op 3 ronden
28 van Heeswijk, Roy NED Orange Babies op 4 ronden
29 Verschueren, Bart BEL Landbouwkrediet  
  Simunek JR, Radomir CZE BKCP-Powerplus did not finish
  Vanthourenhout, Dieter BEL BKCP-Powerplus did not finish
  Meisen, Marcel BEL BKCP-Powerplus did not finish
  Page, Jonathan USA CX USA did not finish
  Zlamalik, Martin CZE Landbouwkrediet did not finish
  van den Brand, Twan NED Orange Babies did not finish
  van Leeuwen, Patrick NED Orange Babies did not finish
  Tielens, Jimmy BEL CX Belgie did not finish
  Field, Ian GBR CX Groot-Britannie did not finish
  Bianco, Marco ITA CX Italia did not finish

 

DAMES: MARIANNE VOS, WIE ANDERS?

  Renner Land Ploeg Tijd
1 Vos, Marianne NED Rabobank Women Cycling Team 36:40
2 van den Brand, Daphny NED AA Drink CT 1:33
3 Harris, Nikki GBR Young Telenet Fidea Cycling Team 1:49
4 van Paassen, Sanne NED BrainWash Wielerteam 3:07
5 Wyman, GBR CX Groot Brittannie 3:19
6 Havlikova, Pavla CZE Young Telenet Fidea Cycling Team 3:29
7 Stultiens, Sabrina NED BrainWash Wielerteam 3:49
8 Cant, Sanne BEL BKCP-Powerplus 4:17
9 Grimberg, Arenda NED CX Nederland 4:55
10 Vanderbeken, Joyce BEL Style & Concept Cycling Team 5:24
11 Hormes-Ravenstijn, Reza NED Orange Babies 5:37
12 Day, Gabriella GBR CX Groot-Brittannie 5:49
13 Kastelijn, Yara NED TCR Buitenlust 6:27
14 Vardaros, Christine USA CX USA 6:47
15 Bober, Nancy BEL Style & Concept Cycling Team 7:12
16 van de Steene, Kim BEL CX Belgie 7:21
17 Ockeloen, Iris NED CX Nederland 8:15
18 Hansen, Nicole DEN National Team Denmark 8:35
19 van Loy, Ellen BEL CX Belgie op 1 ronde
20 Kloppenburg, Magriet DEN National Team Denmark  
21 Eikelenboom, Lotte NED DRC de Mol  
22 Haaf-Alleleijn, Marianne NED CX Nederland op 2 ronden
23 Jochems, Britt NED CX Nederland  
24 Furmane, Madara LAT DPA Cycling Team  

 

BELOFTEN: Wereldkampioen Lars van der Haar wint voor de tweede keer voor eigen volk de Caubergcyclocross de beloftenkoers.

  Renner Land Ploeg Tijd
1 van der Haar, Lars NED Rabobank-Giant Offroad Team 53:12
2 Adams, Jens BEL BKCP-Powerplus 1:54
3 Dolfsma, Emiel NED Rabobank-Giant Offroad Team 2:16
4 van Empel, Micki NED Telenet Fidea Cycling Team 2:32
5 Bosman, Gert-Jan NED Team Eddy Merckx – Indeland 1:39
6 Grand, Arnaud SUI Rabobank-Giant Offroad Team 2:59
7 Sweeck, Laurens BEL Landbouwkrediet KDL 3:16
8 Vermeersch, Gianni BEL BKCP-Powerplus 3:29
9 Hnik, Karel CZE Sunweb Revor 3:41
10 Hansen, Kenneth DEN Nat. Team Denmark 4:16
11 Peeters, Daniel BEL Telenet Fidea CT 5:58
12 Eising, Tijmen NED Sunweb Revor 6:44
13 Sweeck, Diether BEL Landbouwkrediet KDL op 1 ronde
14 Arvid Olsen, Emil DEN Nat. Team Denmark op 1 ronde
15 Barkhuis, Bart BEL CX België op 1 ronde
16 Peyffers, Ilja NED CX Nederland op 3 rondes
17 Kalina, Talius DEN DPA  Cycling Team op 5 rondes
  van der Poel, David NED BKCP-Powerplus did not finish
  Vanthourenhout, Micheal BEL BKCP-Powerplus did not finish
  van Dijke, Nick NED TWC Het Snelle Wiel did not finish

 

JUNIOREN

  Renner Tijd
1 van der Poel, Matthieu 38:06
2 van de Velde, Matthias 1:47
3 Weijers, Koen 2:13
4 Budding, Martijn 2:44
5 Ariesen, Tim 3:43
6 Boets, Ben 4:19
7 van der Heijden, Bjorn 5:37
8 Gieskens, Nicky 6:14
9 van den Dries, Jelle 6:43
10 van de Ven, Koen 7:14
11 Jansen, Richard op 1 ronde
12 Lammertink, Mats op 1 ronde
  Skjoth, Magnus Tholstrup did not finish
  van Bakel, Robbie did not finish
  Hoeyberghs, Daan did not finish

 

Nieuwelingen

  Renner Land Tijd
1 Peeters, Yannick BEL 31:43
2 van de Velde, Thomas BEL 2:02
3 van Dijke, Koen NED 3:05
4 Floren, Wesley NED 4:30
5 Nieuwenhuis, Joris NED 4:39
6 Stegen, Roel van der NED 5:34
7 van Bennekom, Kevin NED 6:52
8 Brulez, Miqele BEL 6:55
9 Boer, Erik NED 6:59
10 Janssen, Tim NED 7:43
11 Jonghe, Laurens de BEL 8:05
12 Remmerswaal, Olaf NED 8:38
13 de Haan, Jumme NED 8:40
14 van de Ven, Teun NED op 2 ronden
15 Antonissen, Evert NED op 2 ronden
16 Drent, Dylan NED op 2 ronden
17 Verhaegh, Kaj NED op 2 ronden
18 Boels, Joaquim NED op 2 ronden